Astro-poradna.cz

Presurní systémy

Metoda Dien-Chan

Jde o starou orientální metodu, oživenou a upravenou pro dnešní použití. Je to presurní metoda, která využívá obličejových drah k uvolnění, stimulaci, vyrovnání, posílení, zeslabení vlivu i např. k lymfo-drenáži.
Je určena každému, nejen těm, kteří mají zkušenost s akupresurními metodami, např. SU-JOK. Lze ji úspěšně uplatnit na sobě i na blízkých, kteří potřebují zmírnit akutní obtíže nebo zlepšit chronický stav.

V této oblasti poskytuji:

  • Informační konzultace k možnostem DIEN-CHANU, základní orientace, odkazy na literaturu, popř. videa. V případě potřeby poskytnu první pomoc, vysvětlím, předvedu a nacvičím použití, doporučím pomůcky.

Cena

  • Dle počtu poradenských a konzultačních hodin, 1 hod. 250,- Kč.

Reflexní terapie

Jde o starou metodu, upravenou p. Jiřím Jančou pro všeobecné použití a zasazenou do aktuálního kontextu přístupů ke zdraví. Je rozšiřovaná jeho žáky, např. manželi Patakyovými. Principem je presura a masáž re-flexních zakončení na nohách či rukách.
Je určena všem, kteří se s ní chtějí seznámit a využívat ji v každodenním životě ku svém prospěchu.

V této oblasti poskytnu:

  • Informační konzultace k možnostem reflexní terapie, základní orientaci, odkazy na literaturu, popř. videa. V případě potřeby vysvětlím a předvedu použití, doporučím další techniky a podělím se o vlastní zkušenosti.

Cena

  • Dle počtu poradenských a konzultačních hodin, 1 hod. 250,- Kč.

Nebojte se zeptat, společně najdeme cestuVaše zpráva

zde bude obrazek...