Astro-poradna.cz

KDO JSEM, ODKUD PŘICHÁZÍM a KAM JDU ?

Autor: PhDr. Ludmila Vránová, vloženo: 2012-06-18 19:53:58

Citát je volná parafráze na latinské „ .... qui sumus, unde venimus, quo vadimus ? ... „. V záhlaví stránek stojí proto, že dobře charakterizuje hledání sebe-sama jako proces, jako ŽIVOTNÍ CESTU a naznačuje, že není jednoduchá. Tak že :

Najdu-li „cestou“ na výše uvedené otázky odpovědi, dozvím se o sobě mnohé a jsem bohatší - o možnost tvořit okolnosti vlastního života, žít podle svých představ a ne podle představ jiných. Pak není pochyb o tom, že za svůj život nesu zodpovědnost.
Odpovědi na otázky musím znát včas. Rychleji najdu „správný“ směr životní cesty i její cíl a obojí bude v souladu se mnou.
V rozmýšlení „o cestě“ napřed pomáhají rodiče, nebo taky ne. Později si v životních etapách radíme sami, ale původní představy se zpravidla od skutečnosti liší. Potom hledáme, zkoušíme a přijímáme rady, které často nefungují. A zatím informace k odpovědím na aktuální „ ... kam, kudy a jak ? ... “ neseme v sobě, jen je neumíme najít a použít. Abychom mohli, je třeba se naučit v sobě číst, poznat se z více stran, umět odstoupit a nahlédnout na sebe „ od jinud“.
Dejme se tedy na CESTU. Vede k lepšímu pochopení sebe i blízkých, ke zvládnutí dovedností sebe-nápravy či sebe-opravy. Vede přes vědění a informace o různých přístupech ke zdraví a souvislostech mezi nimi. Jde o to JAK BÝT „lépe a radostněji“ vlastními silami. Dosáhneme toho znalostí, zkušenostma i dovednostma kombinovat různé přístupy - od astrologie, přes homeopatii, ...presurní metody až po byliny.

Přiložené soubory

img

Nebojte se zeptat, společně najdeme cestuVaše zpráva

zde bude obrazek...