Astro-poradna.cz

Jóga a Jóga-Mudry

Jóga je všeobecně známý přístup k udržení zdraví a prohloubení života. Seznámím vás se základními principy jógy a jejími účinky. Předám získané zkušenosti a informace. Ty vás přivedou k poznání principů života, skrytých v rovnováze jin-jang, zorientujete se v pěti prvcích, základních energiích, seznámíte se s některými cviky. Můžete tak odkrýt další informace o sobě a o svém stavu.

Jóga-mudry a prstová modi nejsou tolik známá. Jde o cviky rukou a spojování prstů do různých pozic, které při správném provádění podpoří hojivé a uzdravovací procesy těla i duše. Protože ruce máte stále s sebou, můžete hojivé účinky této metody využít kdykoliv a kdekoliv. Mudry dlouhodobě využívám samostatně i v návaznosti na tzv. orgánové hodiny a mohu předat své zkušenosti a současně pomoci při vytváření dovedností v používání této metody.

V této oblasti poskytuji :

  • Informační konzultace k možnostem jógy, základní orientace, odkazy na jogínské školy a literaturu. V případě potřeby nácvik uvolnění, dechová cvičení, způsoby relaxace aj.
  • Informační konzultace k možnostem jóga-muder a prstových modi, základní orientaci, odkazy na literaturu. Pomohu s výběrem vhodných pozic, vysvětlím použití a pomohu s jejich nácvikem.

Cena

  • Dle počtu poradenských a konzultačních hodin, 1 hod. 250,- Kč.

Nebojte se zeptat, společně najdeme cestuVaše zpráva

zde bude obrazek...