Astro-poradna.cz

Horoskop pro delší časový úsek - osobní

Horoskop pro delší časový úsek - osobní

Zaměřuje se na životní cykly a jejich fáze. Bere v úvahu i vliv pomalých, tzv. transformačních planet na určitou oblast života. Popisuje a objasňuje zdroje a příčiny dlouhotrvajících stavů, které podle povahy označujeme za štěstí nebo smůlu. Ukazuje časový interval stavu či situace a možné dopady.

Analýza naznačí cestu a způsoby, jak uvedený stav posilovat nebo mírnit.

Ví-li nositel horoskopu, od kdy do kdy se cyklus v jeho životě uplatní a chápe-li, o co v cyklu běží, může lépe rozklíčovat, co se mu to v životě děje. Informovanost dovolí mobilizovat síly a napřít je správným, sobě prospěšným směrem. Aktivní účastí na své proměně může člověk dlouhodobé vlivy využít ve svůj prospěch a vyvolané vnitřní psychické změny budou obohacením, dokladem růstu a zrání osobnosti a ve svém celku zlepší kvalitu života.

Cena

 • Analýza + písemně 1-3 strany textu + graf + legenda v rámci osobního setkání
  objednávka + 600,- Kč záloha před, konečná cena dle konzultací do 1 200,- Kč
 • Zvukový záznam analýzy (CD popř. zvuková podoba do PC), v rozsahu 1 hodina
  objednávka + záloha + 800,- Kč záloha před, konečná cena dle konzultací do 1 000,- Kč
 • Písemně vypracovaná analýza v rozsahu 5 - 8 stran + graf + legenda
  objednávka + 1 200,- Kč záloha před, konečná cena dle konzultací do 1 600,- Kč

Ke zpracování horoskopu zašlete

 • datum narození
 • přesnou hodinu až minutu narození
 • místo narození.

U přibližné znalosti doby narození (dopoledne, večer apod.) je třeba provést rektifikaci, která je hrazena zvlášť. Pro tento případ připojte 5 až 10 datovaných událostí (vědět hodinu a minutu je výhoda), které se staly během vašeho života a byly nějak významné. Např.: datum "zamilování" - od kdy bylo jasné, že vaše láska asi bude láskou na celý život, narození vlastního dítětě, osamostatnění se - získání vlastní domácnosti, přijetí na školu, operace - spíše jistota o nemoci, stěhování či změna bydliště, úmrtí blízkého člověka, nějaká jiná, významná změna. Ke každé události připojte datum, hodinu a místo, kde se událost odehrála.

Nebojte se zeptat, společně najdeme cestuVaše zpráva

zde bude obrazek...