Astro-poradna.cz

Homeopatie

Představuje, ve strovnání s tradiční medicímou, odlišný přístup k pojetí nemoci i zdraví. Je založena na pricipu léčení podobného podobným a na dalších zákonech, definovaných průkopníky oboru již před 200 lety . Homeopatický přístup k navracení zdraví je velmi šetrný i účinný, ale ve srovnání s tradiční medicínou po člověku vyžaduje, aby poznal jeho procesy a tomu přizpůsobil svá očekávání. Pokud se homeopatickou cestou vydáte, naučíte se lépe vnímat vlastní tělo, rozlišovat pocity, ... a postupně budete poznávat kým vlastně jste. Změníte orientaci z „… dejte mně něco, ať to přejde …“ na „… už asi vím, kde je můj problém … co bych měl/a ve svém způsobu života z-měnit …“

Homeopatii může pod vedením odborného homeopata využívat každý, ať s ní zkušenost má či ne, vždy by však měl být obeznámen se základními charakteritikami tohoto přístupu. Mé služby v homeopatii spočívají zejména v tom, vám toto obeznámení nabídnut.

Poskytuji:

  • Poradenství a první pomoc v situaci běžných akutních indispozic formou konzultací a doporučení.
  • Informační konzultace k oboru homeopatie, základní orientace, doporučená literatura. V případě potřeby hledání vlastního „obrazu“ a „typu“, vytvoření příruční homeopatické lékárničky pro domácnost či cesty.

Cena

  • Dle počtu konzultačních hodin - 1 hod. 250,- Kč

Nebojte se zeptat, společně najdeme cestuVaše zpráva

zde bude obrazek...